NEMOKAMI PINIGŲ PAVEDIMAI Į LIETUVĄ

Call of DutyCall of Duty − pirmojo asmens šaudyklė, sukurta įmonės „Infinity Ward“ ir išleista 2003 m. spalio 29 d. „Activision“. Tai yra to paties pavadinimo žaidimų serijos pirmoji dalis. Žaidime veiksmas vyksta Antrojo pasaulinio karo metais. „Call of Duty“ naudoja „Quake III: Team Arena“ grafinį variklį. Žaidimas yra panašus į kitus šio žanro žaidimus, pvz., „Medal of Honor“, kadangi susideda iš vieno žaidėjo kampanijos ir misijų. Tačiau kitaip nei „Medal of Honor“ žaidime, galima žaisti ne tik už Amerikos kareivį, bet ir už Didžiosios Britanijos ar Sovietų Sąjungos kareivius.

Paleiskite žaidimą su parametru: +set monkeytoy 0 +set sv_cheats 1. Žaidimo metu paspauskite klavišą [~]. Galite įvesti tokius kodus:

give [daiktas] - gauti daiktą (pvz. "give mp 40")
give all - gauti visus daiktus
give health - gauti sveikatą
god - nemirtingumas
notarget - priešai į jus nešaudo
noclip - vaikščioti per sienas
give weapon - gauti ginklą
give ammo - gauti šovinius
cmdlist - visu komandų sąrašas
ufo - skrydžio režimas
map # - pereiti į žemėlapį #

Žemėlapių sąrašas:

airfield - powcamp
berlin - railyard
brecourt - redsquare
dam - rocket
dawnville - sewer
factory - ship
hurtgen - stalingrad
pathfinder - tankdrivecountry
pavlov - tankdrivetown
pegasusday - trainstation
pegasusnight - training

Dėmesio: Jei po kodo įvedimo jus gaunate pranešimą "sv_cheats are read only", tada pabandykite konsoleje įvesti šį kodą "setrandom sv_cheats 1" . Jei ir tai nepadėjo, tada pabandykite paleisti žaidimą su parametru "+set thereisacow 1337 +set developer 1 +set sv_cheats 1 +set monkeytoy 0"