NEMOKAMI PINIGŲ PAVEDIMAI Į LIETUVĄ

Honkongo doleris HKD

Honkongo dolerisyra oficialusHonkongopiniginis vienetas.Honkongo dolerisyra padalintas į 100centų.Honkongo doleriobanknotai yra10,20, 50,100,150,500, 1000nominalai, o monetos 1, 2, 5, 10, 20, 5centų.

Honkongo dolerisir istorija

Iki 1841-ųjų Honkonge cirkuliavo tik užsienio valiutos ir Honkonge nebuvo vienos vietinės valiutos. Pagrindinės valiutos iki 1841-ųjų buvo Indijos rupijos, Ispanijos, Meksikos beiKinijosmonetos.XX a. pradžioje pagrindinė Honkongo valiuta tapo Anglijos svaras sterlingų, tačiau po antrojo pasaulinio karo nors ir Didžiuoji Britanija siekė išlaikyti savo valiutą Honkonge į rinką aktyviai įsibrovėHonkongo doleris, kuris palaipsniui išstūmė svarą sterlingų.

Honkongo dolerisir įdomūs faktai

2019 metais Honkongo doleris tapo devintąją valiuta, kuria dažniausiai prekiaujama pasaulyje. Honkongo doleris nėra vienintelė valstybė naudojanti dolerį,Honkongo doleriu taip pat neoficialiai naudojasi ir kaimyninė Makao.

Honkongo doleris HKD santykis su EUR pagal šios dienos Lietuvos banko nurodytą kursą. Norėdami suskaičiuoti spauskite nuorodą.


honkongo dolerio kursas